Lüleburgaz Yangın Tesisatı - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

Hiç beklenmeyen bir anda karşınıza çıkabilecek yangın felaketlerinde devreye giren, mekanlarınızı ve sizi koruyan yangın tesisatı sistemlerinizin güvenli ve avantajlı kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Lüleburgaz yangın tesisat sistemi proje ve montaj merkezi Hedef İklimlendirme olarak güvenli ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Yangın anında kişisel müdahaleyi en aza indirerek bilinçsiz söndürme çalışmalarının, can ve mal kayıplarının önüne geçen yangın tesisatı kurulumu projelerimizle, planlamadan anahtar teslimine kadar deneyimli bir hizmet sunmaktayız.

Lüleburgaz yangın tesisatı sistemlerinin tasarımı, su depolarının, pompaların montajı, otomatik yangın söndürme özelliğinin denenmesi, duman kontrol sistemleri için tatbikatlar uzman ekiplerimizce iş güvenliği sağlanarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız. Ev ve iş yerlerinize özel yangın tesisatı çözümleri sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Yangın hidrantı montajı
Elektrofüzyon kaynak makinası ile boru kaynağı ve boru hattı kurulumu
Yangın dolabı montajı (Tüplü, hortumlu, camlı, bölmeli)
NRS Vana montajı
Yangın tesisatı kollektör sistemi kurumu
Pe, hdpe boru elektrofüzyon kaynağı
Yangın kollektörü yapımı
Spring sistemi montajı
Dizel, jokey, elektrikli motorlu yangın hidroforu kurulumu

Uygulama Alanları

Konut ve İş Yerleri
Okul
Hastane
Konferans Salonu
Spor Salonu
Tiyatro Salonları
Sinema Salonları
Belediye
Sosyal Tesis
Kültür Merkezi
AVM
Fabrikalar için yangın tesisatı sistemi!

Lüleburgaz yangın tesisat sistemi proje yapım ve uygulama firması Hedef İklimlendirme olarak yılların deneyimi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla yangın tesisatı kurulumunu en kısa sürede tamamlarken teknik desteğimizle de proje sonrası süreçte de yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Deneyimli ekiplerimiz hızlı ve güvenli montajın yanında keşif hizmetiyle de evleriniz ve işletmeniz için en ideal yangın tesisatı sistemini oluşturmanızı sağlamaktayız. Siz de konutlarınız ve firmanıza özel yangın tesisatı satış ve kurulum projeleri için Lüleburgaz yangın tesisatı proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Tahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.