Lüleburgaz VRF-VRV Klima Tesisat Sistemleri - Taahhüt Proje Montaj

Değişken debili soğutucu akışkan klima sistemleri olan VRF-VRV bir dış ünite ile, gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği direkt genleşmeli klima sistemleridir. Lüleburgaz VRF klima satış ve montaj merkezi Hedef İklimlendirme ısıtma ve soğutmada yüksek verimlilik ve güvenilir kontrol imkanı sağlayan VRF-VRV klima tesisat sistemlerinin projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar yanınızdadır.

Lüleburgaz VRF klima tesisat sistemleri ihtiyaçlarınızı Hedef İklimlendirme olarak deneyimli teknisyenlerimiz, güvenli montaj çalışmalarımız ile karşılamaktayız. Firmanıza özel VRV klima tesisat kurulumu için mekanınıza özel çözümler sunmaktayız. VRF ve VRV klima tesisat sistemi çözümlerinde profesyonel destek sağlamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Birden fazla iç üniteli sistemler için vrv klima sistemi kurulumu
VRV projelendirme ve uygulama işi
Split, kanal, kaset tip üflemeli klima tesisatı

Uygulama Alanları

Konut, İş Yeri, Okul ve Hastane
Tiyatro, Sinema, Konferans ve Spor Salonları
Belediye ve Sosyal Tesis
Kültür Merkezi, AVM ve Fabrika

Lüleburgaz VRF-VRV klima tesisat sistemlerinde uzman olan ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen klimalar için keşif ve satış hizmetleri sunarken yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Lüleburgaz VRF klima tesisat sistemleri satış ve montaj firmamız Hedef İklimlendirme; geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve yılların tecrübesiyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Keşif ve satış hizmetlerimizden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır. Siz de konutlarınız ve firmanıza özel VRV klima tesisat sistemleri satış ve kurulum projeleri için Lüleburgaz VRF klima tesisat sistemi proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Tahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Satış

Kullanım yerine, mekandaki kişi sayısına ve istenen ısıtma-soğutma değerlerine göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun klimaların satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Keşif

Keşif hizmetimizle mekanınızdaki en uygun noktayı belirler, klima montajını çevreye zarar vermeden güvenli şekilde tamamlar, cihazın çalışır olduğunu onaylarız.

Yedek Parça - Aksesuar

VRF – VRV klima sistemlerinin bozulan parçalarını orijinalleri ile değiştirirken aynı zamanda orijinal yedek parça ve aksesuar satışı da yapmaktayız.

Danışmanlık

VRF-VRV klimalarınızı satın almadan önce profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak mekanlarınıza en uygun ürünü almanızı sağlamaktayız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.