Lüleburgaz Sıhhi Tesisat Sistemleri - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

İnsan yaşamı için zorunlu olan temiz suyun temini, kirli suyun uzaklaştırılmasını sağlayan tesislerin yapımında profesyonel destek sunmaktayız. Sıhhi tesisat sistemlerinin projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar Lüleburgaz Sıhhı Tesisat Sistemleri Hedef İklimlendirme satış merkezi olarak uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Mekanlarınıza uygun ekipmanların temini, mevcut projeye göre montajların yapılması, tesisin çalışır vaziyette teslimi süreçlerini içeren Sıhhi Tesisat Sistemlerinde şehrimizin en deneyimli ekibiyle birlikte, kalite politikamız ve güler yüzlü teknisyenlerimizle kişi ve firmalara sıhhi tesisat sistemi projeleri hazırlamaktayız. Deneyimli ekiplerimizle hızlı ve güvenli montajın yanında keşif hizmetiyle de işletmeniz için en ideal sıhhi tesisat sistemini oluşturmanızı sağlamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Temiz su, içme suyu tesisatı kurulumu
Pprc boru tesisatı, pprc boru kaynak yapımı
Pis su, pimaş, rogar tesisatı, pvc boru tesisatı kurulumu
Paslanmaz su deposu montajı
Hidrofor tesisatı ve kurulumu
Sıhhi tesisat kollektör sistemi kurumu

Uygulama Alanları

Okul ve Hastane
Belediye
Sosyal Tesis
Kültür Merkezi
AVM
Fabrika
Konut ve İş Yerleri için sıhhi tesisat sistemleri kurulumu!

Lüleburgaz sıhhi tesisat sistemleri sektörel tecrübemiz, geniş araç filomuz, uzman teknik kadromuz ve güncel ekipmanlarımızla sıhhi tesisat kurulumu sürecini en kısa sürede tamamlarken teknik desteğimizle de bilgilendirmeye devam etmekteyiz. Lüleburgaz Hedef İklimlendirme Sıhhı Tesisat Sistemleri satış merkezi olarak aradığınız kaliteyi sizlere sunmaktayız. Siz de firmanıza özel sıhhı tesisat satış ve kurulum projeleri için iletişim adresimizden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Lüleburgaz sıhhi tesisat sistemleri taleplerinizi profesyonel ekiplerimiz yardımıyla hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.