Lüleburgaz Mekanik Otomasyon Sistemleri - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

Mekanik tesisatların yüksek verimli, konfor şartlarına veya prosese uygun ve emniyetli çalışmasını sağlamakla birlikte, insan müdahalesini minimuma indiren otomasyon sistemlerinin kurulumunu yapan Lüleburgaz mekanik otomasyon sistemleri Hedef İklimlendirme ekibimiz sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Mekanik tesisat sistemlerinde belirlenmiş projeye göre prensip şemalar ve kabloj diyagramları hazırlanarak panoların montajı tamamlanarak kontrol üniteleri programlanır ve otomasyon sistemi güvenle devreye alınır. Lüleburgaz mekanik otomasyon sistemi teknik kadromuz projelendirmeden anahtar teslimine kadar tam destek sunar. Sizlere ise güvenli ve sağlıklı otomasyon sistemi kullanımı kalır.

Neler Yapıyoruz?

Dış hava sensörü otomasyon bağlantısı
Daldırma tip sıcaklık duyar elemanı otomasyon bağlantısı
Kanal sıcaklık hissedicisi otomasyon bağlantısı
Donma termostadı otomasyon bağlantısı
Basınç transmitleri otomasyon bağlantısı
On-off damper servomotor otomasyon bağlantısı
3 yollu vana otomasyon bağlantısı
Bacnet DDC-PLC ünite
Otomasyon panosunun hazırlanması
Kablolama
Mühendislik hizmetleri ve devreye alma
Pc, printer sistemi bağlantısı, eğitim hizmetleri

Uygulama Alanları

Okul
Hastane
Belediye
Sosyal Tesis
Kültür Merkezi
AVM
Fabrika
Konut
İş Yerleri için mekanik otomasyon sistemleri kurulumu!

Lüleburgaz mekanik otomasyon sistemleri ihtiyaçlarınızı yılların deneyimi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla en kısa sürede giderirken teknik desteğimizle de satış sonrası süreçlerde yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Deneyimli teknisyen ekiplerimizle hızlı ve güvenli montajın yanında keşif hizmetiyle de işletmeniz için en ideal mekanik otomasyon sistemi ve kullanımını sağlamaktayız. Siz de firmanıza özel mekanik otomasyon sistemi satış ve kurulum projeleri için iletişim adresimizden Lüleburgaz mekanik otomasyon sistemleri danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.