Lüleburgaz Klima Tamir Bakım Onarım - En İyi Fiyat Garantisi Aynı Gün Çözüm

İş yerlerinde, evlerde, üretim merkezlerinde, kamu alanlarında, AVM’lerde ve yüksek performanslı iklimlendirme istenen her yerde kullanılan klima sistemleri, zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arızalanmaktadır. Lüleburgaz klima servisi teknisyenlerimiz tamir, bakım ve onarım hizmetleriyle klima kullanımınızın aksamamasını sağlayarak kaliteli iklimlendirme alanlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Lüleburgaz klima bakım ekiplerimiz yıllık periyodik klima bakımlarınızı gerçekleştirirken olası arızaların da önüne geçmektedir. İç ve dış ünitelerin kontrolleri ile çalışma performanslarını değerlendiren verim kazandıracak bakım işlemleri uygulamaktadır.

Klima onarım çalışmalarında ise Lüleburgaz klima servis ekibimiz orijinal yedek parça kullanarak klimalarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktadır. Klimalarınızın ömrünü tehlikeye atan bilinçsiz uygulamalardan kaçınan eğitimli teknisyenlerimiz Lüleburgaz klima tamir ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Klima tamir ve bakım taleplerinizin alınmasından sonra en kısa sürede adresinize gelerek hizmet sunmaktadır.

Klima Servis Hizmeti Verilen Tipler

Duvar Tipi
İnverter Duvar Tipi
Salon Tipi
Tavan Tipi
Kaset Tipi
Kanallı Tip
Yer / Tavan Tipi
Multi Sistem
VRF - VRV Sistemleri

Klima Servis İşlemleri

Evaporatör ve kondenser temizliği
Basınç değerleri kontrolü
Voltaj ve akım değerleri kontrolü
Drenaj tavası ve hattının temizliği
Hava filtrelerinin temizliği
Duyu ile ses kontrolü
Arıza tespiti ve tamiri
Yedek parça değişimi
Çalışma performans kontrolü

Hedef İklimlendirme Lüleburgaz klima tamir bakım onarım merkezimiz uzman teknisyenleri, bakım ekipleri ve yılların tecrübesiyle klimalarınızın ihtiyaçlarını belirleyerek en kısa sürede Lüleburgaz klima servisi taleplerinizi karşılamaktadır. Maksimum performansla yıllarca sorunsuz şekilde çalışacak klima tamiri ve bakımı yapmaktadır.

Siz de evleriniz ve işletmeleriniz için klima servisi çözümleri arıyorsanız Lüleburgaz klima bakım ve onarım merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Özel projeleriniz için Lüleburgaz klima servis danışmanlarımızdan aynı gün hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel çözümler için bizi arayın...

Klima Bakım

Klima bakım ve periyodik kontrolleri için alanında uzman bakım ekiplerimizle birlikte adresinize gelerek yüksek performans ve tasarruf sağlayacak bakım uygulamaları yapıyoruz.

Klima Onarım

Klima tamiri ve gerekli onarımlar için profesyonel teknisyen kadromuz ile birlikte en kısa sürede iklimlendirme cihazlarınızı orijinal yedek parça kullanarak eski performansına ulaştırmaktayız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.