Lüleburgaz Isı Geri Kazanım Cihazları - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

Gerekli taze havayı sağlayarak ortamdaki hava kalitesini yükselten, kapalı alanların gereksinimi olan ısıyı sağlayan, kirli havayı egzoz etmek için kullanılan ısı geri kazanım cihazlarının kurulumunda profesyonel destek sunmaktayız. Isı geri kazanım cihazlarının projelendirme aşamasından anahtar teslimine Lüleburgaz ısı geri kazanım cihazı proje merkezi Hedef İklimlendirme olarak kadar uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Kolay ve ve sorunsuz işletim, yüksek verim ve tasarruf sunan ısı geri kazanım cihazları için mekanlarınıza uygun ekipmanların temini, mevcut projeye göre montajların yapılması, tesisin çalışır vaziyette teslimi süreçlerini içeren çalışmalar uygulamaktayız. Kişisel ve kurumsal ısı geri kazanım cihazı ihtiyaçlarınızı karşılarken satış sonrası güvenli kurulum ve kullanım sağlamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Plug fan kurulumu
Filtrenin kurulumu
Susturucuların kurulumu
Hava debisi ölçme aleti kurulumu
Boruların kurulumu
Çalışma ayarlarının kontrolü

Uygulama Alanları

Okul ve Hastane
Belediye
Sosyal Tesis
Kültür Merkezi ve AVM
Fabrika
Konut ve İş Yerleri için ısı geri kazanım cihazları!

Lüleburgaz ısı geri kazanım cihazları proje yapım ve uygulama firması Hedef İklimlendirme olarak yılların deneyimi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla ısı geri kazanım cihazlarınızın kurulumunu en kısa sürede tamamlarken teknik desteğimizle de sizleri bilgilendirmeye devam etmekteyiz. Siz de mekanınıza ve firmanıza özel ısı geri kazanım cihazı fiyatları hakkında bilgi almak içn iletişim adresimizden Lüleburgaz ısı geri kazanım cihazları proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.