Lüleburgaz Havalandırma Tesisatı - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

Ortamdaki havanın taze ve temiz olmasını sağlayan, elektronik cihazlardan, insanlardan ve aydınlatmadan kaynaklanan ısı kazancını dışarı atan, zehirli gazları ve tozu uzaklaştıran, bakteri ve mikro organizma sayılarını düşüren havalandırma sistemlerinin taahhüt kurulum ve teslim süreçlerinde Lüleburgaz havalandırma tesisatı Hedef İklimlendirme olarak güvenilir hizmetler vermekteyiz.

İleri teknoloji kullanılarak dayanıklı ve verimli malzemelerden üretilen havalandırma sistemlerinin bağlantı ve kurulumlarını uluslararası standartlarda yaparak sizlere konfor ve ayrıcalık sağlamaktayız. Lüleburgaz havalandırma tesisat sistemi ihtiyaçlarınızı Hedef İklimlendirme olarak deneyimli teknisyenlerimiz, güvenli montaj çalışmalarımız ile karşılamaktayız. Firmanıza özel havalandırma tesisat kurulumu için mekanınıza özel çözümler sunmaktayız.

  • Galvaniz Kanal
  • Poliüretan Hava Kanalı
  • Flanşlı İzocam Poliüretan havalandırma tesisatlarında üstün projelendirme yapmaktayız.
Neler Yapıyoruz?

Galvaniz sactan hava kanalı imalatı ve kurulumu
Menfez, damper, difüzör tesisatlı havalandırma işi
Taze hava, üfleme havası şeklindeki havalandırma
Klima santrali kurulumu
Ameliyathane hepa filtreli menfez sistemi
Debi ayar cihazı V.R. kurulumu
VAV Box , ses ve ısı izoleli sistem kurulumu
Hijyenik klima santrali kurulumu
Çatı tipi fan, radyal fan sistem kurulumu

Uygulama Alanları

Okul
Hastane
Belediye
Sosyal Tesis
Kültür Merkezi
AVM
Fabrika
Konut
İş Yerleri için havalandırma tesisat sistemi kurulumu!

Lüleburgaz havalandırma tesisatı proje yapım ve uygulama firması Hedef İklimlendirme olarak yılların sektörel tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla havalandırma tesisatlarınızın kurulumunu en kısa sürede tamamlarken teknik desteğimizle de bilgilendirmeye devam etmekteyiz. Deneyimli ekiplerimizle hızlı ve güvenli montajın yanında keşif hizmetiyle de işletmeniz için en ideal havalandırma tesisat sistemini oluşturmanızı sağlamaktayız. Siz de firmanıza özel havalandırma tesisatı satış ve kurulum projeleri için iletişim adresimizden Lüleburgaz havalandırma tesisatı proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.