Lüleburgaz Hava Perdeleri - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

İç ortamda bulunan iklimlendirilmiş havanın kalitesini muhafaza ederek, dış ortamda bulunan olumsuz havanın iç ortama girmesini belirli hızda hava üfleyerek perdeleme yaparak engelleyen cihazlar olan hava perdelerinin taahhüt kurulum ve teslim süreçlerinde Lüleburgaz hava perdesi satış ve montaj firması Hedef İklimlendirme olarak güvenilir hizmetler vermekteyiz.

Kışın içerideki sıcak havayı, yazın da klimanın sağladığı serinliği koruyarak enerji tasarrufu sağlayan, depolanmış sebze, meyve, et ve her türlü gıdanın bozulmasını önleyen, sigarasız ve sigaralı yerleri birbirinden ayıran, hava yalıtımı sağlayan hava perdesi bağlantı ve kurulumlarını uluslararası standartlarda yaparak sizlere konfor ve ayrıcalık sağlamaktayız. Lüleburgaz hava perdeleri sistemi ihtiyaçlarınızı Hedef İklimlendirme olarak deneyimli teknisyenlerimiz, güvenli montaj çalışmalarımız ile karşılamaktayız. Firmanıza özel hava perdesi kurulumu için mekanınıza özel çözümler sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Taze hava, üfleme havası şeklindeki havalandırma
Santralin kurulumu
Hepa filtreli menfez sistemi
Debi ayar cihazı V.R. kurulumu
Ses ve ısı izoleli sistem kurulumu
Hijyenik hava perdesi santrali kurulumu
Çatı tipi fan, radyal fan sistem kurulumu

Uygulama Alanları

Farklı ısı ortamlarının yaratılması istenilen yerler,
Isı izolasyonu veya muhafazasının zorunlu olduğu yerler,
Çalışma ortamı konfor şartlarının muhafazasında,
Çalışma ortamlarının korunmasında,
Enerji tasarrufu istenen durumlarda hava perdeleri kurulumu!

Lüleburgaz hava perdesi proje yapım ve uygulama firması Hedef İklimlendirme olarak yılların sektörel tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla hava perdeleri kurulumunu en kısa sürede tamamlarken teknik desteğimizle de satış sonrası süreçlerde yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Deneyimli ekiplerimizle hızlı ve güvenli montajın yanında keşif hizmetiyle de işletmeniz için en ideal hava perdesi sistemini oluşturmanızı sağlamaktayız. Siz de firmanıza özel hava perdesi satış ve kurulum projeleri için iletişim adresimizden Lüleburgaz hava perdeleri proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Keşan, Uzunköprü, Çorlu başta olmak üzere Kırklareli ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.