Lüleburgaz Hedef İklimlendirme olarak kişi ve firmalara, enerji üretim merkezlerine, fabrikalara, AVM ve otellere, hastanelere, havaalanları ve metro istasyonlarına Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima ve VRF/VRV sistemleri ile Isı Pompası, Güneş Enerjisi Sistemleri, Isı Geri Kazanım Cihazlarında projelendirme, uygulama ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz.

Deneyimli teknik kadromuz, geniş araç filomuz, satış merkezimizle kişi ve kuruluşlara özel tesisat sistemleri, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri, ısı geri kazanım cihazları için keşif ve satış hizmetlerinin yanında firmaya özel projeler ve çözümler üretmekteyiz.

Sektörel deneyimimiz, güncel ekipmanlarımız, gelişime ve değişime açık hizmet yapımız ile tecrübeyle mekânlarınızın tesisat sistemi ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılarken tüm uygulama ve taahhütlerde kalite ve garanti güvencesi vermekteyiz.

Konforlu ve sağlıklı bir çevre yaratma arzusuyla deneyimli mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yolumuza devam etmekteyiz.

Şunun resmi:
Vizyonumuz

Tesisat sistemlerinin proje, taahhüt ve kurulumlarında Türkiye’nin en iyi markalarından biri olmak, dünya standartlarında hizmet vererek modern firma yapısını sürekli kılmak, güvenilir hizmetler sunarak kişi ve firmalar tarafından tercih edilmektir.

Şunun resmi:
Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerine özel çözümler üreterek 100% memnuniyet sağlamak, hizmet ağımızı geliştirerek müşterilerimizi güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu tesisat sistemleri ile tanıştırmak, kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunmaktır.

Şunun resmi:
Kalite Anlayışımız

Tasarım, malzeme, işçilik ve hizmet kalitesi sağlamak, uyumlu ve uzman ekiplere sahip olmak, kalite hedefleri koyarak firmamızı geliştirmek, proje şartlarını eksiksiz yerine getirerek zamanında iş teslimi yapmak ve şirket içi eğitimler düzenlemektir.

Değerlerimiz

Kalite Politikamız